Má nabídka pro Vás

Nabízím Vám pokojné místo, kde můžete spočinout a být sami se sebou, se svými otázkami. Pomohu Vám objevit Vaše vlastní odpovědi, poznat se uvnitř.

Pracuji s hlubinnou imaginací, propojení se s vlastní vnitřní inteligencí a pamětí. Podpůrnou terapii poskytují Bachovy květové a stromové esence. 

Nabízím podporu ve složitých životních situacích, na křižovatkách. Ať jde o osobní či partnerskou krizi, práci s traumatem, temnou noc duše či krizi středního věku. Podporu nabízím také klientům v paliativní péči a jejich rodinám. Společně pracujeme na přijetí sebe sama a pochopení toho, co se nám zrovna děje.

Možná ale nemáte přímo krizi, ale spíš hledáte smysl - své směřování, svou "misi". Možná si nejste jistí, kdo jste a co tu děláte. I to je v pořádku a má to v životě své místo...


Osobní rozhovor a terapie

Někdy nám život přináší chvíle, které je těžké s někým sdílet. Potřebovali bychom mluvit, ale nemáme s kým, nechceme zatěžovat. Nejsme si jistí, komu takové věci říct. Kdo by pochopil, nesoudil, vyslechl, pomohl si urovnat myšlenky v hlavě. 

Právě hovor nám ale pomáhá nacházet úlevu, spočinutí, stejně také získat nadhled a spatřit možná řešení. Jsem tu pro Vás. Diskrétně.

Rozhovor je vhodné někdy doplnit vnitřní cestou nebo konstelací, popř. jinou technikou. Vše podle aktuálně potřebné situace.


Párová terapie

Cesta ve dvou není vždy jednoduchá. Vede i nehostinnou krajinou. Cítíme nevyřčené, ukazuje se skryté, někdy nevíme, jak dál.

Anebo máme "jen" chuť se s druhým potkat a poznat i jinak - ve společnosti našich vnitřních zvířat a jejich moudrosti. Můžeme sledovat, jak na sebe tito naši vnitřní průvodci reagují, co se mezi nimi odehrává. Pomáhá to ledacos nahlédnout, pochopit, vyléčit...

Na sezeních jste společně, ale i každý zvlášť. Potřebujeme se se sami zorientovat na vlastním i společném poli a poté se potkat spolu.


Cesta k sobě

Když přijdete ke mně do pracovny, budeme si povídat. Máte prostor sdělit mi Váš příběh. 

Je na Vás, do jaké míry dokážete věci sdílet. Podle Vaší osobní situace se pak rozhodneme, jak pokračovat dál. 

Můžeme mluvit a Vaši situaci podpořit bylinnou terapií a osobními rozhovory.

Můžeme mluvit, koučovat, hledat Vaše IKIGAI.

Můžeme jít cestou bez "pitvání" a nechat pracovat čistě hlubinnou imaginaci. Tam nemusíte nic vysvětlovat. Váš systém velmi dobře ví, co je uvnitř skryto, co je potřeba léčit či pochopit, na co si máte vzpomenout. Je to velmi hojivá a komplexní cesta. 

A také můžeme vše kombinovat. Opravdu záleží na Vaší individuální situaci, osobnosti a potřebách.

.